Vážení Klienti,

srdečně Vás tímto zdravím v tomto, doufejme co nejdéle, paprsky prosluněném podzimním období a přeji Vám do přicházejícího chladnějšího období pevné zdraví.

Ocitáme se v turbulentní době, zmítají námi nestabilní politické prostředí a nejasná situace okolo zdravotního stavu českého prezidenta. Naše státní ekonomická situace se dle statistik v globálu ozdravuje a česká koruna se zdá oproti jiným centrálním měnám býti silnou. Růst inflace a cen v sektoru energií, ale i mimo a další navýšení úrovně úrokových sazeb znehodnocuje naše úspory na bankovních účtech a proto se zde v PF&I, SE usilovně snažíme veškeré volné prostředky zúročit v našich projektech, abychom si zajistili dlouhodobě rostoucí zisky, které dokládá zpráva o hospodaření, kterou vkládám do klientské sekce, její auditorem schválenou verzi také v blízké době do klientské sekce našich internetových stránek www.pfinvesticni.cz (heslo pfi123pfi). Případy nakažených Covidem exponenciálně rostou a to v konečném důsledku i mezi očkovanými, nemocniční lůžka se plní. Jednou v budoucnu budeme Těmi, kdo přestáli dobu s Covidem a za to Vám patří náš velký dík!

 

Hospodářské výsledky za PF&I, SE

Konsolidované hospodářské výsledky jsou vloženy k náhledu do klientské sekce.

 

Změna sídla společnosti

Celý projektový management PF&I, SE v tuto chvíli akcentuje spuštění projektu spalovny nebezpečných odpadů v Lysé nad Labem. Do konce roku bychom měli finišovat předání žádosti o povolení činnosti ze okresnímu úřadu a proto jsme se rozhodli přesunout sídlo PF&I, SE do budovy aktuálního většinového majitele BDW Line s.r.o. a spojit naše pracovní týmy i prostory, abychom dosáhli optimálního nastavení našeho propojení a budoucího fungování. Naše adresa sídla společnosti byla tudíž přesunuta z adresy Vinohradská 48 Praha 2 120 00 na ulici Špitálská 885/2A Praha 9.

 

Projekt VfD (vietnamské filmové databáze)

Dále také spravujeme půl roku náš projekt TIM KIEM PHIM zaměřený na online prostředí. V dnešní covidové době se většina firem začíná soustředit na internet a my nechceme zůstat pozadu. Primární je pro nás samozřejmě trh ve Vietnamu, kde máme otevřenou kancelář a máme místní zaměstnance. V ČR je řada online služeb nebo webů s kvalitním obsahem, které ale nejsou samozřejmostí na Vietnamském trhu. Chystáme se do budoucna spustit řadu kvalitních obsahových webů a online projektů, po kterých je na tamním trhu poptávka.

Náš online projekt pro Vietnamský trh –  Projekt TIM KIEM PHIM (najděte si film) https://timkiemphim.vn/

 

Je to obdoba české filmové databáze CSFD.cz, kterou na českém trhu opakovaně navštíví měsíčně cca 17 mil lidí. Oproti roku 2019 se jedná o dvojnásobný nárůst, nejspíše zapříčiněný i krizí okolo Covid19 a díky tomu i růstu streamovacích služeb NETFLIX, AMAZON, HBO.

Po 6 ti měsících rozvoje webu po obsahové stránce jsme nasadili reklamní systém google Adsense (viz.obrázek výše), kde se snažíme testovat výdělečnost webové stránky v rámci dodaného trafficu (návštěvnosti).

Podle uvedených statistik z google analytics :

 

Na vzorku z 10 tis. Uživatelů, kteří navštívili webové stránky máme velice dobré výsledky. Každý návštěvník stránky vydrží na webu více jak 1 min a otevře si dohromady v průměru 3 stránky. Míra okamžitého opuštění webu je pouze 6,97 %, což je také velice dobrý výsledek (průměr u navštěvovaných webů v ČR bývá kolem 20 – 30 %)

Čeká nás ještě honě práce, ale velký trh (96 mil. lidí) ve Vietnamu je velice zajímavá příležitost.

S tím souvisí i rozvoj našich „sportbarových“ aktivit ve Vietnamu, kde je předpoklad otevření našich podniků od 1. ledna 2022. Proočkovanost Vietnamské populace se blíží limitu, kdy Vietnamská administrativa plánuje přejít do režimu otevření veškerých volnočasových podniků a aktivit, kam spadají i naše podniky. Z toho důvodu se chystáme na společný přesun s kolegou Minhem, který naše aktivity ve Vietnamu spravuje a vrátil se do ČR pro očkování a doplnění fyzických a duševních sil před návratem do Vietnamu. Zbytek našeho Vietnamského personálu je již na místě připraven a dokončují veškeré nutné kroky k otevření a přivítání prvních zákazníků (místním průzkumem víme, že se velmi těší a avizují svou účast na otevření).

V době covidové uzavírky jsme však ani tam nezaháleli a provedli průzkum dalších lokalit, kde bychom mohli stavět a rozšiřovat naši síť sportbarů. Vytipovali jsme další 2 lokality a zahájili jednání s vlastníky nemovitostí o podmínkách dlouhodobého pronájmu. Naším cílem do konce roku 2022 je pak postavit a otevřít alespoň dva další podniky.

Čeká nás nelehká budoucí období. Pevně věřím, že naše projektové pilíře, zlatá komoditní rezerva (Tiranis), odpadové hospodářství (BDW Line) a obchodní aktivity ve Vietnamu nás přes tuto turbulentní dobu překlenou a můžeme se těšit světlým zítřkům a hlavně v zisku. Jestliže třeba máte v portfoliu připraven zajímavý projekt, se kterým byste chtěli ve smyslu projektovém, či finančním vyjít vstříc a pomoci při jeho realizaci, neváhejte mě kontaktovat, rád se s Vámi k zamýšlenému tématu sejdu.

Ještě jednou mi dovolte, abych poděkoval za Vaši důvěru, které si nesmírně v našem realizačním týmu vážíme.

 

S úctou a pozdravem

Jan Koudelka

Obchodní ředitel PF&I,SE

Vinohradská 2165/48

120 00 Praha 2

Tel: +420 724 345 123

E-mail: jan.koudelka@pfinvesticni.cz

www.pfinvesticni.cz